Optika Votice

Pokud sháníte optiku ve Voticích a okolí, stavte se u nás, sídlíme hned na náměstí naproti parkovišti. Poskytujeme profesionální měření zraku, na základě kterého vám vyrobíme perfektní dioptrické či multifokální brýle. Měření zraku provádíme každý den kromě pondělí. Vybrat si u nás můžete také sluneční brýle včetně polarizačních. Objednejte se k nám i vy.

Objednejte se na měření zraku ve Voticích

Pokud chcete skvělé brýle, musíme vycházet z precizních dat.

Nejlepší postup proto je váš zrak změřit a podle toho brýle vyrobit.

Objednat měření

Optika Runge - Votice

Komenského nám. 155, Votice

 

Telefonní číslo: +420 317 812 685

E-mail: rungeova@optika-runge.cz

 

Otevírací doba

Po–Pá: 8:00-12:00 | 13:00-16:30

So: 8:30-11:00 (jen sudé soboty)

 

Stavte se u nás v pracovním týdnu i každou sudou sobotu

Navštivte optiku Runge ve Voticích na náměstí. Změříme váš zrak a vyrobíme vám brýle, které budou sloužit naprosto skvěle. Pro objednání do naší optiky můžete zavolat, nebo vyplnit formulář s preferovaným termínem. Pokud to kapacita umožní, vyjdeme vám maximálně vstříc. Na našem webu se také dozvíte více informací o měření zraku nebo o jednotlivých typech brýlí.

Jsme rodinná firma a k tradičnímu optickému řemeslu chováme obrovskou úctu. Jedině tak můžeme slíbit, že lépe již zkrátka vidět nelze. Náš tým disponuje patřičným vzděláním a nadšením pro práci. Výroba a péče o vaše brýle nás baví, stejně jako vaše spokojené úsměvy. A proto se s našimi zákazníky rádi pokaždé vidíme. Když se zrovna nevidíme úplně ostře, děláme vše proto, aby naše další setkání bylo co nevidět.

Ve Voticích disponujeme kompletním vybavením pro měření zraku a naleznete u nás také široký výběr slunečních, dioptrických a multifokálních brýlí. Pokud máte jakýkoliv dotaz, rádi vám jej zodpovíme. Pečujeme o zrak celým rodinám od roku 1991, dnes již můžeme říct, že se o váš zrak staráme po celé generace.

Votice jsou oblíbenou destinací, pokud jedete například z Prahy a hodláte trávit víkend ve středích nebo jižních Čechách. Každou sudou sobotu proto máme otevřeno a rádi vás přivítáme v naší pobočce. Brýle vám můžeme zaslat do kterékoliv z našich poboček, nebo přímo na vaši adresu. A po měření brýlí vám doporučíme některou z restaurací ve Voticích, které dobře známe.

 

Objednávka měření zraku ve Voticích