Dioptrické brýle

V našich provozovnách si dáváme záležet na rozmanitosti brýlových obrub a proto u nás najdete dioptrické brýle nejrůznějších značek, cen i designu pro děti i dospělé. Svoje řemeslo děláme s láskou, a proto u nás dosáhnete opravdové spokojenosti s brýlemi, které jsou ve všech ohledech perfektní. Budou vám skvěle sedět, nebudou nikde tlačit, a především skvěle uvidíte.

Kdy je čas vyměnit dioptrické brýle?

Vyměnit brýle potřebujete při běžném poškození, jako je třeba zhoršená průhlednost skel. Dalším impulzem může být vyšší pocit únavy, bolest očí či hlavy, špatné rozeznávání osob a předmětů nebo špatný odhad vzdáleností např. při jízdě autem.

Po čtyřicátém roce věku také přichází problém se čtením a špatným rozeznáváním blízkých předmětů. Stav zraku se také v čase mění, proto doporučujeme váš zrak změřit alespoň každé 2 roky. Pokud odhalíme rozdíly v měření a nastavených dioptriích, nové brýle vám zlepší vidění.

Když je vám diagnostikována oční vada

Nejčastější příčinou potřeby brýlí je myopie neboli krátkozrakost, hypermetropie neboli dalekozrakost a kolem čtyřicátého roku potom nastupuje presbyopie, což laicky řečeno znamená, že vaše oko hůře ostří do dálky nebo do blízka.

Očních vad je však celá řada a kromě lékařského vyšetření je potřeba oči správně změřit. Díky tomu vám brýle pomůžou vidět lépe, eliminovat únavu a cítit se skvěle.

Aby brýle dobře seděly

Záleží vždy na konkrétním případě a proto si dáme záležet na několika aspektech.

Při výběru brýlí s vámi budeme řešit, jaké činnosti nejčastěji děláte, jakou děláte práci, na co brýle potřebujete, či jaký je váš životní styl. Samotné brýle i dioptrické čočky k sobě musí padnout aby byly technicky i designově dokonalé.

Naše dílna

Milujeme optické řemeslo, proto máme vlastní dílnu v Milevsku, kde si brýle sami zabrušujeme a sesazujeme.

Klademe důraz na to, aby každý kousek, který projde našima rukama byl perfektní a dobře seděl.

Precizní zpracování je klíčem k vašemu dokonalému vidění. Dobře vypadat a dobře vidět nebylo nikdy snažší.

Brýle v pohybu i jako módní doplněk

V brýlích z našich provozoven se budete cítit dobře ať jste kdekoliv a děláte cokoliv. Vaše skvělé vidění podtrhne to, jak skvěle se budete cítit a vypadat v našich brýlích. 

S brýlemi vybranými a upravenými na míru se nebudete muset bát ani do extrémních podmínek a užívat si tak oblíbený sport nebo aktivitu.

Při práci na počítači nebudete mít, narozdíl od konktaktních čoček, problém s hydratací očí a nebudou vás pálit.

 

Potřebujete dioptrické brýle?

Navštivte naše pobočky