Měření zraku

Před výrobou brýlí je nejlepší nechat své přeměřit dioptrické parametry oka vyškoleným personálem a profesionálními přístroji. Zrak měříme pouze v optice ve Voticích a v Milevsku.

Měříme zrak ve Voticích

Před výrobou brýlí je nejlepší nechat své oči přeměřit vyškoleným personálem a profesionálními přístroji.

V naší optice ve Voticích máme vše potřebné. Těšíme se na vás.

Objednat se na měření

Měříme zrak i v Milevsku v Růžové ulici

Pokud jste v Milevsku, váš zrak změříme i zde a vyrobíme vám perfektní brýle.

Pozor, v Milevsku máme dvě pobočky a na Husově náměstí měření neposkytujeme.

Objednat se na měření

Výhody měření v oční optice

Největší výhodou měření dioptrických hodnot v oční optice je komplexní přístup ke zhotovení brýlí. Náš personál, který má mnohaleté zkušenosti z oboru vás provede celým procesem od začátku až do konce, díky tomu vám dokáže vybrat nejlepší možné řešení brýlí, ušité na míru vaším denním potřebám.

Jsme místem kde se snoubí pohodlí, design a kvalitní brýlové čočky, které vám přinesou dokonalé vidění.

Jak probíhá měření zraku?

  • Měření zraku probíhá v našich pobočkách ve Voticích na náměstí a v Milevsku v Růžové ulici. V těchto provozovnách máme vyškolený personál a přístroje potřebné pro měření dioptrií.

 

  • Při měření parametrů vycházíme z vašich stávajících dioptrií, výsledků získaných z přístrojových měření a klientových osobních potřeb. Měření zraku je výsledkem spolupráce mezi klientem a odborníkem.

 

  • V optice si vše vyzkoušíte, v dioptriích se projdete a potvrdíte si, jak dioptrie sedí vašim potřebám. Měření dioptrií provádíme pro potřeby zhotovení správné korekční pomůcky (brýlí) v našich provozovnách. 

 

  • Měření v oční optice nenahrazuje celkové vyšetření zraku. Ujistěte se, že chodíte na pravidelné kontroly k očnímu lékaři.

 

Máte dotaz ohledně měření zraku?

Kontaktujte nás